Kariera

PROJEKT SPRZEDAŻ to ludzie, którzy potrzebują kontaktu z innymi! Bo razem jest raźniej, razem można osiągnąć więcej! Choć średnia naszego wieku nie jest wysoka, to doświadczenie w kompleksowym wsparciu biznesu małych i średnich firm na skalę międzynarodową – ogromne. Chcemy podzielić się naszym bogatym doświadczeniem i wiedzą z Tobą! Poszukujemy osób z zacięciem sprzedażowym i umiejętnościami interpersonalnymi, które będą niezwykle pomocne na stanowiskach w naszej firmie.

 

Aktualne oferty:

Specjalista ds. obsługi sklepów internetowych

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

 

 

Dlaczego warto u nas pracować?

  • czeka na Ciebie praca w dynamicznej i ciągle rozwijającej się branży
  • gwarantujemy ciągły rozwój kompetencji 
  • oferujemy umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • dajemy możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach branżowych
  • mamy świetną atmosferę pracy i wspaniałych ludzi, którzy nawzajem się wspierają!

 

Jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą u nas? Skorzytaj z naszego formularza online, klikając "Aplikuj teraz!" lub prześlij swoje CV na nasz adres E-Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem: CV - nazwa stanowiska na które aplikujesz.

 

Zapraszamy do naszego zespołu!

Aplikuj teraz!

 

Nie zapomnij o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki
Dołącz do społeczności PROJEKTU SPRZEDAŻ

biuro@projektsprzedaz.pl

 Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

© 2020 Projekt Sprzedaż. Polityka Prywatności. Designed by R5 studio.