Chcemy rozwijać Twój biznes!

O nas

PROJEKT SPRZEDAŻ to grupa specjalistów z dziedziny sprzedaży, e-marketingu, copywritingu, social media i tłumaczeń, która kompleksowo pomoże rozwinąć TWÓJ biznes.

W nowatorski, nowoczesny i skuteczny sposób otworzymy Ci drzwi do polskich i zagranicznych rynków usług i produktów. Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki, dotrzemy do Twoich docelowych klientów i zadbamy o wzrost Twojej sprzedaży.

O nas

Dlaczego my?

Indywidualni eksperci

PROJEKT SPRZEDAŻ to zespół doświadczonych ekspertów, oferujących pomoc w pozyskiwaniu klientów, tłumaczeniu stron www, oraz prowadzeniu kanałów social media - w pakiecie, lub indywidualnie - TY decydujesz!

Profesjonalizm i pasja

Zgrany i doświadczony zespół z pasją to klucz do owocnej współpracy z Twoją firmą. Stawiamy na komunikację, analizę i konsultację - wszystko, aby wspólnie osiągnąć Twój cel.

Innowacyjne rozwiązania w jednym miejscu

PROJEKT SPRZEDAŻ zaopiekuje się Twoim biznesem kompleksowo - od sprzedaży po marketing - międzynarodowo.

Dowiedz się od czego zacząć!

Zamów bezpłatną konsultację

Active work

Co przygotowaliśmy dla Twojej firmy?

Rozwój Exportu

Wsparcie Importu

Rozwój Social Media

Copywriting

Tłumaczenia na języki obce

Wsparcie przy tworzeniu strategii marketingowych

Jak współpracujemy? Abonament miesięczny, rozliczenie godzinowe lub zlecenie - wspólnie wybierzemy najdogodniejszą dla Ciebie opcję.

Jak działamy? Zobacz jakie to proste!

Analiza potrzeb Twojej firmy

Opracowanie konspektu działań sprzedażowo - marketingowych

Konsultacja strategii z Twoją firmą

Realizacja

1
Liczby mają znaczenie, a ich analiza ma wpływ na rozwój Twojej firmy. Przyjrzymy się dokładnie Twojej grupie docelowej, określimy ich cechy demograficzne, wiek i potrzeby. Przeanalizujemy konkurencję - ich pozycję na rynku, sposób komunikacji i działania. Poddamy wnikliwej ocenie  Twoje produkty, przyjrzymy się ich zaletom i wyłuskamy słabe strony. Wszystko to w dobrej wierze i dbałości o Twój biznes.
2
Po analizie Twoich potrzeb przygotujemy dla Ciebie plan ukierunkowany na maksymalizację zysków Twojej firmy. Przygotujemy ofertę sprzedażową oraz dokumentację eksportową i importową. Zaproponujemy odpowiednie kanały komunikacji i dystrybucji. Wskażemy priorytety w podejmowanych działaniach. Podpowiemy Ci co i jak zrobić, żeby osiągnąć Twój cel biznesowy. Pokażemy Ci jak w prosty sposób poprawić wyniki finansowe Twojej firmy i komunikację z klientami.
3
Po analizie naszych propozycji dla twojego biznesu, razem znajdziemy wspólną drogę, którą będziemy podążać aby dotrzeć do zamierzonego celu zwiększenia Twoich zysków, rozpoznawalności marki, wprowadzenia nowego produktu na rynek, oraz poprawy jakości i sposobów komunikacji w celu rozpoznania Twojej firmy. Dostosujemy działania do Twojego budżetu wybierając najlepsze dostępne rozwiązania i narzędzia.
4
Nic o nas bez nas, więc zakasujemy rękawy i bierzemy się do wdrażania naszej wspólnej strategii w życie, podczas której regularnie otrzymasz raporty, analizy, wnioski, materiały najwyższej jakości i na końcu naszej drogi - zysk dla firmy!

Nasz zespół

Dominika Zięba

Pomysłodawczyni PROJEKTU SPRZEDAŻ.

Ekspertka w zakresie analizy biznesowych potrzeb klienta oraz sprzedaży na rynkach zagranicznych. Jej wieloletnie doświadczenie na niemieckim rynku oraz działalności w dziedzinie doradztwa handlowego gwarantuje udoskonalenie i zwiększenie działań biznesowych Twoje firmy.

Dominika Jeżewska

Ekspertka w pozyskiwaniu międzynarodowych partnerów handlowych. To u niej znajdziesz wsparcie z zakresu oceny potencjału eksportowego produktu i usługi, badań konsumenckich, tworzenia polityki sprzedażowej, planowania budżetu i analizy działań oraz negocjacji z klientem.

Anna Zięba

Zadba o Twój wizerunek w mediach społecznościowych, w prosty sposób przeleje Twoje myśli na elektroniczny papier. Specjalistka od social media, copywritingu i działań marketingowych. Wesprze Twoje działania sprzedażowe skutecznie planując komunikację z obecnymi i przyszłymi klientami.

Greg Hnatiw

Brytyjski perfekcjonista z bogatym doświadczeniem przy tworzeniu branżowych tłumaczeń w języku angielskim. Wesprze rozwój Twoje firmy na rynkach zagranicznych gwarantując najwyższej jakości tłumaczenia tekstów stron www, marketingowych, sprzedażowych oraz opisów produktów. Wesprze rozwój Twojej firmy na rynkach zagranicznych gwarantując najwyższej jakości tłumaczenia tekstów www, marketingowych, sprzedażowych czy opisów produktów.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki
Dołącz do społeczności PROJEKTU SPRZEDAŻ

+48 789 371 211

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

© 2020 Projekt Sprzedaż. Polityka Prywatności. Designed by R5 studio.